12. Sınıf ve Mezunlar

ANA SAYFA > 12. Sınıf ve Mezunlar

12. Sınıf MF ve Mezun

Mezun olarak kurs merkezimizi ziyaret edenler mezunlara özel hazırladığımız ders programları sayesinde üniversiteye hazırlıkta ikinci girişlerini şansa bırakmıyorlar. Lise alan bölümünde Matematik-Fen’i seçen öğrencilere özel sunduğumuz Matematik 1, Matematik 2, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Türkçe dersleri ile Sanatoryum ve çevresindeki en nitelikli eğitimi veriyoruz. Keçiören en kaliteli kurs unvanımız ile her geçen gün başarılarımıza başarı katmaya ve nice öğrencimizi hayal ettikleri üniversite bölümü ile kavuşturmaya devam ediyoruz.

 

12. Sınıf TM ve Mezun

Sanatorum Caddesi üzerindeki özel kurslar arasında liderliği üstlenen ve başarı geleneğine her geçen gün yenilerini ekleyen Bilim Akademi Kurs Merkezi bünyesinde, mezunlara verdiğimiz özel ders programı sayesinde mezunların da hayal ettikleri üniversitelere ve bölümlere yerleşmesini sağlıyoruz. Matematik 1, Matematik 2, Geometri, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya ve Felsefe dersleri ile öğrencilerimizin üniversiteye hazırlık aşamasında tam anlamıyla hazır hissetmelerini sağlıyoruz. Konu anlatımının ardından düzenlediğimiz deneme sınavları ile öğrencilerimizin eksiklerini görmelerini ve ardından tamamlamalarını sağlıyoruz.

 

12. Sınıf TS ve Mezun

Kalaba özel kurslar arasında en çok tercih edilen kurs merkezi olan Bilim Akademi lise alan seçiminde Türkçe-Sosyal bölümünü seçenlere özel eğitim programı sayesinde öğrencilerin tam anlamıyla başarıya ulaşmasını sağlıyor. Mezun öğrencilere özel sağladığımız konu anlatımı ve test çözümü derslerinin içinde bulunan Matematik 1, Geometri, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya ve Felsefe dersleri sayesinde üniversite sınavı için tam olarak hazır olmalarını sağlıyoruz.